Wózek 2w1 TUTEK TIRSO – czy warto go kupić?

Redakcja

23 stycznia, 2024
TUTEK TIRSO to wózek, który spełni swoje zadanie już od narodzin Twojego maluszka. Wygodna gondola z dobrej jakości materacem zadba o komfort pierwszych podróży, a kiedy Twoje dziecko podrośnie szybko i bezproblemowo zmieni się wygodną spacerówkę, która umożliwi podróże przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wózek jest polskiej produkcji, zaprojektowany został tak, by w pełni sprostać wymaganiom rodziców i najmłodszych.

Wózek 2w1 TUTEK TIRSO – zalety i wady!

Nowoczesna gondola została wyposażona w dwa rodzaje materacy, których wyboru można dokonać przy zakupie: materac piankowo-kokosowy lub z pianki termoelastycznej. Gondola wózka Tirso posiada funkcję kołyski z blokadą, można ją bardzo łatwo i bezpiecznie przenieść dzięki umieszczonemu w budce stabilnemu uchwytowi. Wózek jest wyposażony w wentylację, a sama spacerówka posiada dodatkowo okienko do podglądu malucha oraz przedłużaną budkę chroniącą od wiatru lub słońca. Wózek TUTEK TIRSO charakteryzuje się także dobrą amortyzacją, wyposażony jest w 4 pompowane koła, a także system Anti-Shock, który cofa przednie koła podczas zderzenia z przeszkodą. Lekki, aluminiowy stelaż, blokada przednich kół na trudne tereny, mocny hamulec i szybki system montażu z pewnością zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wózek posiada regulowaną rączkę (góra – dół) – ma to swoich zwolenników, jednak część osób zdecydowanie woli regulację rączki w postaci wysuwanej. Do zestawu dołączona jest także niewielka torba w kolorystyce wózka.

Wózek 2w1 TUTEK TIRSO – dane techniczne

Wózek Tutek Tirso 2w1 odpowiedni jest dla dzieci od narodzin do osiągnięcia 15 kg. Wyposażony jest w pompowane koła: przednie w rozmiarze 7″, tylne 9″. Spacerówka posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowane oparcie i budkę oraz okienko. Zestaw można rozszerzyć o fotelik samochodowy i odpowiednie adaptery. 

Polecane: